Ana Sponsorlar

Turkish Airlines
titanic
Antalya Valiliği

Sponsor ve Partnerler

3.International MICE & Wedding Forum – IMWF organizasyonumuzu gerçekleştirmemize aracılık eden, destek olan, katkıda bulunan kıymetli sponsor ve partnerlerimize teşekkürü borç biliriz. Dileğimiz, gelecek organizasyonlarda da International MICE & Wedding Forum – IMWF’e yönelik ilginin artarak devam etmesidir.

Sponsor veya Partner Olmak İster misiniz?

Sponsorluk Taleplerimi Nereye Yapabilirim?

Sponsorluk talepleriniz yazılı olarak alınmakta ve değerlendirilmektedir. Sponsorluk talebi hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorluk Paketleri

28 Mayıs – 01 Haziran 2018 tarihlerinde Titanic Deluxe Golf Belek’te gerçekleştirilecek 3.International MICE & Wedding Forum – IMWF sponsorluk paketlerini indirmek için tıklayınız.

Diğer Sponsorluk Başvurusu

Markanızı 70+ ülkeden ziyaretçi olarak gelen 450+ CEO ve üst düzey yöneticiye yönelik nasıl konumlandırmak istersiniz? Bir sponsorluk fikriniz mi var? Bize yazın. Değerlendirme sürecini karşılıklı olarak daha verimli kılabilmek için başvurularınız e-posta üzerinden kabul edilmektedir.

3.International MICE & Wedding Forum – IMWF’e yapmak istediğiniz proje önerisinin değerlendirme sürecine alınabilmesi için organizasyon tarihinden en az 30 gün önce detaylı bir şekilde iletmeniz gerekir.

Onlara katıl.

Nasıl Partner Olabilirim?

3.International MICE & Wedding Forum – IMWF partnerliği nitelikli tedarikçiler içindir. Partnerlik hakkında daha fazla bilgi ve nasıl uygulanacağı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Forumun Ev Sahibi Ol

Sektörün önemli etkinlik tasarımcıları ve forum planlayıcıları tarafından dizayn edilmiş International MICE & Wedding Forum – IMWF ev sahibi olmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.