International MICE & Wedding Forum - IMWF 2018

Amacımız olağanüstü bir iletişim deneyimi sunmak.

Dünyanın en iyi MICE&Wedding organizatörleri, sektöre yönelik konuşmacılar, özel olarak seçilmiş içerik. Endüstrinin önde gelen liderleriyle buluşturan bir iş zirvesi. Samimi deneyimlerle geçen dört gün. İlham verici fırsatlar.

Forum, panel ve konferanslar, alanında en iyi isimler tarafından planlanan muhteşem partiler, öğle yemekleri, akşam yemekleri ve etkinlikler üzerinden, küçük gruplarla yoğun etkileşim ve iletişim kurmak için sayısız fırsatı bir araya getirdi.

International MICE & Wedding Forum- IMWF, endüstride stratejik olarak yenilikçi fikirler ve ortaklıklar ile profesyonelleri, fikir liderlerini bir araya getirirken, katılımcılar, dünyanın en iyi MICE ve Wedding planlamacıları ile birebir iletişim kurma şansı yakaladı. 60'dan fazla ülkeden gelen sektör trend belirleyicileri ile uzun süreli dostluklar ve iletişim ağı kurma imkanı buldu.

Uluslararası medyadan önde gelen yazarlar, editörler, blogger, sosyal medya fenomenleri, yayıncılar, sosyal etkinlik planlamacıları, kurumsal etkinlik uzmanları, şovmenler. Beş yıldızlı oteller, tatil köyleri ve mekânların temsilcileri.

IMWF 2018, bugüne kadar gerçekleşen en kapsamlı organizasyon olma özelliği ile 2019 yılında da davetlilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Sizleri bu şaşırtıcı buluşmada yerinizi almaya davet ediyoruz.