3.International MICE & Wedding Forum - IMWF

Amacımız olağanüstü bir iletişim deneyimi sunmak.

Dünyanın en iyi MICE&Wedding organizatörleri, sektöre yönelik konuşmacılar, özel olarak seçilmiş içerik. Endüstrinin önde gelen liderleriyle buluşturan bir iş zirvesi. Samimi deneyimlerle geçecek dört gün. İlham verici fırsatlar.

Forum, panel ve konferanslar, alanında en iyi isimler tarafından planlanan muhteşem partiler, öğle yemekleri, akşam yemekleri ve etkinlikler üzerinden, küçük gruplarla yoğun etkileşim ve iletişim kurmak için sayısız fırsatları birleştirir.

International MICE & Wedding Forum- IMWF, endüstride stratejik olarak yenilikçi fikirler ve ortaklıklar ile profesyonelleri, fikir liderlerini bir araya getiriyor. Katılımcılar, dünyanın en iyi MICE ve Wedding planlamacıları ile birebir iletişim kurma şansı yakalarken, 70’den fazla ülkeden gelecek sektör trend belirleyicileri ile uzun süreli dostluklar ve iletişim ağı kurarlar.

Uluslararası medyadan önde gelen yazarlar, editörler, blogger, sosyal medya fenomenleri, yayıncılar. Ayrıca, sosyal etkinlik planlamacılar, kurumsal etkinlik uzmanları, şovmenler. Beş yıldızlı oteller, tatil köyleri ve mekânların temsilcileri.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek IMWF, bugüne kadar gerçekleşen en kapsamlı organizasyon olma özelliği ile, davetlilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Sizleri bu şaşırtıcı buluşmada yerinizi almaya davet ediyoruz.

28 Mayıs-01 Haziran 2018 Titanic Deluxe Golf Belek - Antalya - Türkiye.