Neden Katılmalısınız?

28 Mayıs - 01 Haziran 2018 tarihlerinde, Antalya Belek bölgesinde gerçekleştirilen International MICE & Wedding Forum - IMWF 2018  Dünyada alanında bir ilki hayata geçirerek, 60+ farklı ülkenin en büyük 300+ MICE ve düğün acentesinin CEO ve üst düzey yöneticisinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Bu önemli kişilerle bire bir görüşme fırsatını yakalamak üzere Dünyanın farklı noktalarından elit kategori 50+ uluslararası otel, havayolu şirketleri, sektörümüzün çeşitli kurumsal marka ve tedarikçileri ziyaretçi kapsamında stantlarında yerlerini almışlardır.

4 gün boyunca gündüz sektörün son gelişmelerine ışık tutan çeşitli forum, panel, B2B görüşmeler ve konferanslarda bir araya gelen katılımcılar ve ziyaretçiler, akşamları ise eğlenceli tematik partilerde günün stresini ve yorgunluğunu atma şansı buldular.

Önemli konuşmacıların çeşitli panel ve forumlarda sahne almasının dışında, uluslararası basın temsilcileri, sosyal medya fenomenleri ve bloggerlar da organizasyonu yerinde takip etme imkanı buldular.

Bu eşsiz organizasyonla birlikte hiçbir yerde olmadığı kadar iş bağlantıları geliştirme, genişletme imkanı bulunmuştur, Kendinizi ve markanızı sektörün en üretken firma yöneticilerine keyifli bir ortamda tanıtabileceğiniz bu organizasyon 2019 yılında da geleneksel olarak gerçekleştirlmeye devam edecek.

Neden Katılmalısınız?