Neden Katılmalısınız?

28 Mayıs – 01 Haziran 2018 tarihlerinde, Titanic Deluxe Golf Belek otelde gerçekleşecek olan 3.International MICE & Wedding Forum – IMWF alanında Dünyada bir ilki hayata geçirerek, 70+ farklı ülkenin en büyük 450+ MICE ve düğün acentesinin CEO ve üst düzey yöneticisini etkinlik kapsamında ağırlayacaktır.

Bu önemli kişilerle bire bir görüşme fırsatını yakalamak üzere Dünyanın farklı noktalarından elit kategori 200+ uluslararası otel, havayolu şirketleri, sektörümüzün çeşitli kurumsal marka ve tedarikçisi ziyaretçi kapsamında stantlarında yerini alacaktır.

4 gün boyunca gündüz sektörün son gelişmelerine ışık tutacak çeşitli forum, panel, B2B görüşmeler ve konferanslarda bir araya gelecek olan katılımcılar ve ziyaretçiler, akşamları ise eğlenceli tematik partilerde günün stresini ve yorgunluğunu atma şansı bulacaktır.

Önemli konuşmacıların çeşitli panel ve forumlarda sahne almasının dışında, uluslararası basın temsilcileri, sosyal medya fenomenleri ve bloggerlar da organizasyonu yerinde takip edeceklerdir.

Bu eşsiz organizasyonda hiçbir yerde olmadığı kadar iş bağlantılarınızı geliştirme, genişletme imkanı bulabilecek, Dünyanın en önemli sektör temsilcileriyle bire bir tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Kendinizi ve markanızı sektörün en üretken firma yöneticilerine keyifli bir ortamda tanıtabileceksiniz.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ
Neden Katılmalısınız?