Konaklama

3.International MICE & Wedding Forum – IMWF Nerede organize edilmektedir?

International MICE & Wedding Forum – IMWF, 28 Mayıs – 01 Haziran 2018 tarihlerinde Titanic Deluxe Golf Belek, Antalya, Türkiye’de gerçekleştirilecektir.

Akdeniz’in kalbi Belek’te yemyeşil bir doğa, turkuaz mavisi bir deniz ve mavi yengeçleri ile ünlü Beşgöz Nehri’nin kesiştiği noktada bulunan Titanic Deluxe Golf Belek, bölgenin en çok tercih edilen Konferans ve Etkinlik otellerinin başında gelmektedir.

Ferah gala salonları, şık fuaye alanları ve farklı ve fonksiyonel tasarımlarıyla iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılayan toplantı odaları ile kusursuz etkinlikler için ideal mekanlar sunan Titanic Deluxe Golf Belek, pek çok önemli ulusal ve uluslararası kongre ve konferansların yanı sıra, düğün, spor ve benzeri farklı grup organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Titanic Deluxe Golf Belek, benzersiz doğası ve keyifli vakit geçirme imkanı sunan konaklama alanları ile verimli ve konforlu bir etkinlik için tüm detaylara sahip.

Titanic Deluxe Golf Belek’in dahil olduğu Titanic Hotels grubu bünyesinde Antalya, Bodrum, İstanbul ve Berlin’de toplam 12 otel ve bir golf club bulunmaktadır.

HARİTA İÇİN TIKLAYINIZ