Neden Katılmalısınız?

28 Mayıs – 01 Haziran 2018 tarihlerinde, Titanic Deluxe Golf Belek otelde gerçekleşecek olan 3.International MICE & Wedding Forum – IMWF, alanında Dünyada bir ilki hayat geçirerek, 70+ farklı ülkenin en büyük 450+ MICE ve düğün acentesinin CEO ve üst düzey yöneticisini etkinlik kapsamında ücretsiz olarak ağırlayacaktır.

Katılımcılar dünyanın farklı ülkelerindeki meslektaşlarıyla tanışma fırsatı bulacak, son trend konsept ve teknolojilerden haberdar olabileceklerdir.

Aynı zamanda katılımcılarla bire bir görüşme fırsatını yakalamak üzere dünyanın farklı noktalarından elit kategori 200+ uluslararası otel, havayolu şirketi, çeşitli kurumsal marka ve sektör tedarikçisi ziyaretçi kapsamında stantlarında yerini alacak ve bu sayede katılımcılar sektöre ait en özel ürünler hakkında da bilgi sahibi olabileceklerdir.

4 gün boyunca gündüz çeşitli forum, panel, B2B görüşmeler ve konferanslarda kendileriyle görüşmeye gelen ziyaretçilerle bir araya gelecek olan katılımcılar, akşamları ise eğlenceli tematik partilerde günün stresini ve yorgunluğunu atma şansı bulacaktır.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ
Neden Katılmalısınız?